שאלות ותשובות - חבילות ספורט

כיצד נקבל את הכרטיסים לאירוע?

התשובה לכך משתנה בהתאם למועד רכישת החבילה ומיקום אירוע הספורט אליו אתם עתידים להגיע. ברמה הבסיסית קיימת אפשרות לקבל את הכרטיסים בארץ או בחו"ל. על מנת לקבל את הכרטיסים בארץ מחויב הלקוח להזמין את חבילת הספורט לפחות כחודש לפני תאריך האירוע המקורי. במידה והלקוח לא רכש את הכרטיסים בלוח הזמנים המותנה, יהיה באפשרותו לקבל את הכרטיסים באצטדיון / בבית המלון או בתיאום מלא מול ספק הכרטיסים ביעד. בכל סיטואציה, עם תום רכישת החבילה או כרטיס הכניסה, תעדכן חברת ביגסו חבילות ספורט, את קהל לקוחותיה היכן יתקבלו הכרטיסים. חשוב לציין כי קיימים מקרים בהם קהל לקוחותינו לא יקבלו כרטיס נייר למשחק, אלא מנוי מגנטי. במקרה שכזה על קהל לקוחותינו מוטלת האחריות לשמור על הכרטיס המגנטי ולהחזיר אותו למקור ללא פגע. במקרה של אובדן, יחויב הלקוח בעמלות הכרוכות בניפוק כרטיס חדש. האם יש צורך לומר כי אנשים רבים משקיעים כסף רב בעת הזמנת כרטיסים למשחקים בחו"ל והם חוששים האם יקבלו את הכרטיסים. אנחנו פועלים להביא את הכרטיסים לארץ במטרה למנוע מבוכות, אך לשם כך נדרשת הרשמה מוקדמת!

האם החבילה כוללת העברות משדה התעופה למלון ומהמלון לאירוע הספורט?

ברוב המקרים חבילת ספורט כוללת טיסות הלוך ושוב, לינה וכרטיס כניסה לאירוע הספורט. כל עוד לא צוין אחרת, חבילת הספורט לא תכלול העברות משדה התעופה למלון ומהמלון לאירוע הספורט.

מה כוללת חבילת ספורט?

חבילת ספורט כוללת: טיסות הלוך ושוב ליעד בו מתקיים המשחק, לינה בבית המלון וכרטיסים לאירוע הספורט בהתאם לרכישת הלקוח. חשוב לציין כי חבילות הספורט משתנות בהתאם לבקשותיו הספציפיות של כל לקוח (סוג המלון, מיקום הישיבה באצטדיון וכו').

מדוע ערכו של הכרטיס הנקוב נמוך יותר ממה ששילמתי?

מכירת הכרטיסים בעולם מתחלקת לשתי קטגוריות : שוק ראשוני ומשני. חברת ביגסו חבילות ספורט פועלת בשוק הכרטיסים המשני. אנו רוכשים כרטיסים לאירועי ספורט אטרקטיביים ומשלמים מחיר גבוה יותר מהמחיר הנקוב אשר רשום על הכרטיס. כתוצאה מכך, לקוחותינו מקבלים כרטיס שהערך הרשום עליו נמוך יותר מהמחיר שלקוחותינו משלמים. יחד עם זאת, חברתנו משקיעה את מירב מאמציה לספק את הכרטיסים הללו במחירים התחרותיים ביותר בשוק.

אני נוסע עם הילד שלי. האם כרטיס מחיר לילד שונה מהמחיר למבוגר?

לרוב ילדים עד גיל 7 נכנסים לאצטדיון בחינם ואמורים לשבת יחד עם ההורה המלווה על אותו כסא. מעבר לכך, כל ילד מעל גיל 7 אמור לשלם סכום שווה לזה שמשלם מבוגר.

במידה והכרטיסים שרכשתי עתידים להגיע למלון בו אני אשהה. האם עליי לעדכן לפני את אנשי הקבלה במלון?

כן. עם הכניסה לבית המלון על הלקוחות לעדכן את נציגי השירות במלון כי אתם עתידים לקבל מעטפה. שימו לב כי בית המלון יהיה מחויב לחתום על המעטפה שקיבל. לכן, במידה ונציגי המלון יודיעו כי אין באפשרותם לחתום, תידרשו לתאם מול ספק הכרטיסים היכן תתבצע העברת הכרטיסים.

האם קיימת 'חבילת ספורט משולבת' המאפשרת כניסה למספר אירועים במהלך החופשה?

רוב החבילות באתר שלנו מציעות טיסה, לינה וכניסה לאירוע ספורט אחד. יחד עם זאת, קיימות חבילות המשלבות מספר אירועים במקביל. חשוב לציין כי במידה ונציגינו לא הציעו חבילת ספורט משולבת, אך קהל לקוחותינו מביע התעניינות בחבילה משולבת, וזמני השהות ביעד מאפשרים כניסה למספר נוסף של אירועים, חברת ביגסו חבילות ספורט תשקיע את מירב מאמציה לאפשר ללקוחותיה ליהנות מאירוע נוסף בתוספת תשלום.

האם אני ושותפי לנסיעה נשב ביחד?

כן. חברת ביגסו חבילות ספורט מתחייבת להשיג לפחות זוג כרטיסים צמודים האחד לשני, כל זאת במידה וחבילת הספורט נרכשה במקביל. יתרה מכך, במידה וקיימת דרישה למספר רב יותר של מקומות צמודים, נציגינו ישקיעו את מירב מאמציהם על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו לשבת יחד בקבוצות גדולות יותר, אך חשוב לציין כי יש באפשרותנו להתחייב אך ורק לשני מקומות צמודים.

היכן אשב במגרש?

תשובה זו משתנה בהתאם לבחירתו הספציפית של הלקוח. לכל אחד מהאצטדיונים השונים קיימת מפה המחלקת את יציעי האצטדיון השונים למספר קטגוריות סימון שונות. כל קטגוריה מבדלת עצמה מהאחרת באמצעות שני מרכיבים עיקריים : טריטוריית מיקום הישיבה ובמחיר. קטגוריות אלו מאפשרות ללקוחותינו השונים לבחור את מקום הישיבה הספציפי ממנו הם מעוניינים לראות את אירוע הספורט.

כיצד ניתן לברר את מועדו הסופי של המשחק?

לוח משחקי הכדורגל השונים ברחבי העולם נקבע בתחילת חודש יולי ברוב המקרים. כתוצאה מכך, ישנם מרכיבים שונים אשר עתידים להשפיע על לוח המשחקים. חברת ביגסו חבילות ספורט מוכרת כרטיסים לאירועי ספורט ומשתדלת ככל יכולתה לספק לקהל לקוחותיה מידע מהימן אודות מועדי המשחקים העדכניים ביותר. יחד עם זאת, אנו ממליצים לקהל לקוחותינו להיכנס ולבדוק את מועדי המשחקים הסופיים כשמונה ימים לפני מועד המשחק באתרי האינטרנט הרשמיים של הקבוצות, אתרי ההתאחדות לכדורגל ואתרי הספורט השונים. חשוב לציין, כי על אחריות הלקוח לעקוב אחר הפרסומים של מועדי האירוע במטרה שלא תיווצר סיטואציה בה הלקוח יחמיץ אירוע הספורט עקב שינוי שנגרם.

רכשתי חבילת ספורט, אך תאריך המשחק נדחה. מה עליי לעשות?

במקרה והמשחק אליו עתיד הלקוח להגיע נדחה או הופסק, הלקוח יקבל החזר כרטיס חלופי. אך יחד עם זאת חשוב להבין כי הלקוח לא יקבל החזר על החבילה הכוללת (טיסה + מלון). חשוב להבין כי אין באפשרותה של חברת ביגסו חבילות ספורט להתחייב על החזר כספי בגין מקרים מסיבת כוח עליון (שביתת חברות תעופה, צוות קרקע של מנלי תעופה, צוות אוויר, נזקי טבע, דחיית טיסות, אירוע טרור, דחיית משחק מחוץ למועד החבילה, שביתת שחקנים, מגבלות מזג האוויר). אין הדבר מחייב את חברת 'ביגסו חבילות ספורט' למתן פיצוי או החזר כספי כלשהו ללקוח.

מה עליי לעשות במידה והכרטיס לאירוע אבד או נגנב?

מרגע העברת הכרטיסים ללקוח חברת ביגסו חבילות ספורט לא תהיה אחראית לכל מקרה של אובדן הכרטיסים. חברת ביגסו חבילות ספורט ממליצה בחום לנקוט באמצעי זהירות מרגע קבלת הכרטיסים.

כיצד יתבצע חיוב העסקה?

הסכום יחושב לפי מטבע מקומי במדינה בה יתקיים האירוע, אך החיוב יבוצע על סמך שער המחאות גבוה או שער יציג מיום העסקה. המחיר בשקלים כולל בתוכו עמלת סליקת כרטיסי אשראי.

האם קיימת אפשרות ביטול לאחר ביצוע העסקה?

ניתן לבטל חבילה לפי תנאי הביטול הרשומים בפרטי ההזמנה שלך. 

במידה ולא רכשתי חבילת משולבת ובזמן שהותי ביעד נחשפתי לאירוע ספורט נוסף. האם יהיה באפשרותי לרכוש דרככם כרטיס בלבד?

במידה ונחשפתם לאירוע ספורט אליו תרצו להגיע ללא ידיעה מוקדמת - רכישת הכרטיס לאירוע מותנית בזמינות הכרטיסים וביכולת לספק אותם. אנו עושים את מרב המאמצים לסייע גם במקרים האלו.

אנו קבוצה ורוצים לשלם בנפרד זה אפשרי?

בוודאי, פתחו מתשתמש אחד באתר ודרכו בצעו הזמנות זהות לדיל הרצוי. אנו נדאג לחבר אותכם יחד.

073-2839502
קטגוריות
 • ליגת האלופות
 • ברצלונה
 • ריאל מדריד
 • ליגה ספרדית
 • ליגה אנגלית
 • ליגה גרמנית
 • ליגה איטלקית
 • ליגה אירופית
 • צ'לסי
 • באיירן מינכן
 • ארסנל
 • ליברפול
 • מנצ'סטר סיטי
 • יובנטוס
 • אתלטיקו מדריד
 • טוטנהאם
 • נופשונים

loading...