7 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה מקסימלית


נכתב בתאריך: 28 בנובמבר 2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

כולם יודעים שסקס הוא מהנה להפליא, אבל אפשר לשפר אותו עוד יותר עם הטכניקות והתנוחות המיניות הנכונות. כשמדובר בחוויית ההנאה הגדולה ביותר עבור שני בני הזוג, שבע תנוחות המין הטובות ביותר יכולות לספק חוויה אינטימית ומהנה שיכולה להימשך כל החיים.

תנוחת המין הראשונה שיש לקחת בחשבון כאשר מנסים להגביר את ההנאה היא מיסיונרית. תנוחה קלאסית זו מאפשרת קשר קרוב ואינטימי בין בני זוג, כמו גם קשר עין רצוף. למי שמחפש גירוי נוסף, ניתן להשתמש בכריות או כריות כדי להזיז את גופו של בן הזוג מהמיטה, מה שמאפשר אפשרות לגירוי גדול יותר של הדגדגן ונקודת הג'י.

עמדה נוספת שיש לקחת בחשבון היא דוגי סטייל. תנוחה זו מאפשרת הן לבן הזוג והן לבן הזוג לחוות חדירה עמוקה יותר מאשר תנוחות אחרות, שכן הקשתות האחוריות יכולות ליצור זווית המספקת חדירה עמוקה. הגבר יכול לדחוף חזק ועמוק, והגירוי הנוסף של נקודת הג'י יכול להיות מהנה להפליא עבור בת הזוג הנשית. לגירוי נוסף, הגבר או האישה יכולים להשתמש ביד אחת כדי לעסות את הדגדגן בזמן החדירה.

עמדה שלישית שיכולה להגביר את ההנאה היא הקאוגירל המעופפת. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג להיות עם הפנים הרחק מבן זוגה בתנוחת קשירה. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג לשלוט בעומק ובחדירה, וגם בזווית הפין. תנוחה זו יכולה להיות מהנה עבור שני בני הזוג מכיוון שבן הזוג הנשי מסוגל לרכוב על בן זוגה תוך גירוי הדגדגן ונקודת הג'י שלה.

התנוחה המינית הרביעית שיש לקחת בחשבון היא קאוגירל הפוכה. תנוחה זו דומה לתנוחת הבוקרים הרגילה, אולם בן הזוג הגברי שוכב על גבו בעוד בת הזוג הנשית נמצאת למעלה, עם הפנים הרחק ממנו. תנוחה זו מעניקה לבן הזוג הנשי שליטה רבה יותר, שכן היא מסוגלת לשלוט בקצב ובזווית החדירה לפין. תנוחה זו מאפשרת גם גירוי של נקודת הג'י, הדגדגן ופי הטבעת, ומספקת חוויה מהנה להפליא.

העמדה החמישית שיש לקחת בחשבון היא תנוחת הכפיות. כדי להיות בתנוחה זו, הן הזכר והן בן הזוג הנשי צריכים לשכב עם הפנים לאותו כיוון, עם הגב נוגע. לאחר מכן על בת הזוג להרים מעט את רגליה כאשר בן הזוג הגברי נכנס מאחור וחודר אליה. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה ומאפשרת גישה נוחה לדגדגן.

תנוחת המין השישית לנסות ליהנות יותר היא תנוחת הלוטוס. כדי ליהנות מתנוחה זו, בן הזוג הנשי צריך לשבת בחיקו של בן הזוג הגברי, כשרגליה שלובות עליו בצורת פרח לוטוס. בן הזוג הגברי יכול לחדור בקלות לבן הזוג הנשי, ולספק חוויה אינטימית ומחוברת. לתנוחה זו יש יתרון נוסף בכך שהיא מאפשרת לבן הזוג לנשק וללטף את גופו של בן זוגו.
לחצו פה

לבסוף, המיקום השביעי שיש לקחת בחשבון הוא תנוחת המין של ערימת המספריים. תנוחה זו מחייבת ששני בני הזוג ישכבו על צדם, עם הפנים לאותו כיוון, כאשר בן הזוג הנשי על גבי בן הזוג הגברי. תנוחה זו מספקת גישה נרחבת לאיברי המין של הגבר והאישה כאחד, ובשל הקרבה בין שני בני הזוג, זוהי עמדה נהדרת לאחדות ולתחושת חיבור. לקבלת עוצמה מוגברת, בן הזוג הגברי יכול גם לכרוך את זרועותיו סביב בת הזוג הנשית לעומק וגירוי נוספים.

בסך הכל, שבע תנוחות המין הטובות ביותר להנאה מקסימלית הן מיסיונרית, דוגי סטייל, קאוגירל מעופפת, קאוגירל הפוכה, כפיות, לוטוס ותנוחת ערימת המספריים. כל התנוחות הללו מספקות הנאה פיזית ורגשית לשני בני הזוג, וניתן להשתמש בהן בשילוב אחד עם השני להנאות נוספות. על ידי שימוש בטכניקות ובתנוחות המסופקות, זוגות יכולים לעסוק בחוויות מהנות ואינטימיות שיימשכו כל החיים.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

עיסוי אירוטי, הידוע גם בשם עיסוי חושני, הוא צורה פופולרית של טיפול עיסוי המתמקד במתן הנאה, הרפיה ועוררות מינית לנמען. זהו סוג של עיסוי הקשור לעתים קרובות עם ארוטיקה ואינטימיות, והוא יכול להיות כלי רב עוצמה לשיפור האינטימיות והסיפוק המיני במערכות יחסים.
חדש!

תל אביב: העיר התוססת של ישראל


כשחושבים על ישראל, הדבר הראשון שבדרך כלל עולה בראש הוא ההיסטוריה התנ"כית שלה, חורבות עתיקות ומשמעות דתית. עם זאת, יש […]

להמשך קריאה>>

תל אביב: העיר התוססת של ישראל
חדש!

העולם המסקרן של נערות ליווי:


העולם המסקרן של נערות ליווי: חקירת התפיסות השגויות והמציאות בחברה של היום, המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות דימויים של […]

להמשך קריאה>>

העולם המסקרן של נערות ליווי: