רעיונות למתנות לגבר


נכתב בתאריך: 17 בדצמבר 2022

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

כאשר רוצים לתת מתנה לגבר, לפעמים קשה מאוד להחליט מה לתת לו. כאשר זה חבר קרוב שמכירים אותו, זה הרבה יותר קל. אך כאדר מדובר בקולגה לעבודה זה יכול להיות יותר מאתגר. להלן כמה רעיונות מדליקים.

משענת לרגל עם ספוג זיכרון – עם החבר שלכם עוסק בעבודה משרדית ויושב זמן רב מול שולחן העבודה, הוא יעריך מאוד את המתנה הזאת. היא מקלה מאוד על מי שיושב הרבה מול המחשב. ניתן להוריד את הנעליים ולהניח את הרגליים על משענת מיוחדת התומכת ברגל ומונעת כאבים ואי נוחות.

כיסא ארגונומי – אם החבר שלכם נוהג לעבוד מהבית, ומתקמצן לקנות לעצמו כיסא טוב לעבודה, זו יכולה להיות המתנה שלכם. כיסא ארגונומי מתאים לכל מי שעובד שעות רבות מול המחשב. הוא שומר על הגב, הערנות ומבטיח נוחות גדולה. במקום לאלתר עם כיסא מהמטבח, מוטב להשתמש בכיסא שמתאים במיוחד לעבודה.

ערכת קפה – כולנו שותים קפה. חלקנו מסתפקים בקפה שחור או קפה מארומה. אבל יש כאלו שממש אוהבים כל פעם לשתות קפה מיוחד לפי המצב רוח שלכם. אם החבר שלכם אוהב מאוד קפה, תוכלו להעניק לו ערכה הכוללת חבילות קטנות של קפה מסוגים שונים.

עיסוי מקצועי – במקום לקנות לו מתנה, תוכלו להזמין אותו על חשבונכם לחוויה מרעננת שמתאימה מאוד לגברים שעובדים יותר מידי שעות. ניתן לקחת אותו לבילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה, ושם הוא יזכה לטיפול מפנק.

אוזניות מבטלות רעש – אוזניות זה דבר שימוש מאוד למגוון מטרות. ניתן להשתמש בהן בשביל לשמוע מוזיקה, וגם בשביל לבצע שיחות ווידאו עם לקוחות. האוזניות יבטלו את הרעש מהסביבה ויסייעו להתרכז ולשמוע טוב את השיחה. יש גם אנשים שאוהבים לשים מוזיקה נעימה בזמן שהם עובדים, והאוזניות הן פתרון מעולה. כך הם לא יפריעו לאחרים, וגם לא ישמעו רעשים.

ערכת ארגון לכבלים – מכירים את זה ששולחן העבודה שלו מלא בכבלים, מחברים ומטענים שונים. מצד אחד אנחנו צריכים אותם בשביל כל הגאדג‘טים המשמשים אותנו לעבודה. אך מצד שני הם מפריעים מאוד. ערכת ארגון לכבלים תסייע להשליט סדר על השולחן.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

חדש!

חיפה: היהלום של החוף הצפוני של ישראל


בין הים התיכון לרכסי הר הכרמל שוכנת העיר הציורית חיפה, מרכז תרבותי ותעשייתי שטס לא פעם מתחת לרדאר בהשוואה ליעדים […]

להמשך קריאה>>

חיפה: היהלום של החוף הצפוני של ישראל
חדש!

חיפה: המרכז התרבותי והדתי של ישראל


העיר חיפה, הממוקמת בחוף הצפוני של ישראל, היא כור היתוך תרבותי עם היסטוריה עשירה ואוכלוסייה מגוונת. חיפה ידועה בהישגיה התעשייתיים […]

להמשך קריאה>>

חיפה: המרכז התרבותי והדתי של ישראל
חדש!

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת


נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או חצרניות, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. הם מספקים חברה ואינטימיות ללקוחות […]

להמשך קריאה>>

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת