יש עיסוי, ויש עיסוי ארוטי


נכתב בתאריך: 9 בינואר 2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

עיסוי טוב הוא דבר מהנה, והוא גם תורם לבריאות. יש לו יתרונות שונים. אבל עיסוי ארוטי לוקח את אותו העיסוי כמה צעדים קדימה. מה שמענג הופך למענג יותר, מה שמרגיע הופך למרגיע יותר, ומה שבריא בריא יותר. בעזרת עיסוי ארוטי תוכלו להפיג מתח נפשי, להמריץ את מחזור הדם, להיות רגועים ושלווים ולחזק אפילו את המערכת החיסונית.

עיסוי ארוטי גם תורם לזוגיות ואפילו לביצועים. אם כל הלחצים גרמו לכם לאחרונה לבעיות זקפה, עיסוי ארוטי יסייע לכם ליהנות מזקפה חזקה ובטוחה.
לא כולם יודעים להעניק עיסוי ארוטי או לקבל עיסוי ארוטי. זה לא משהו שעושים לצאת ידי חובה, צריך ללמוד איך לעשות את זה, וזו יותר כוונה מאשר טכניקה.

טיפים לעיסוי ארוטי

מגע גופני הוא אחת המתנות הגדולות ביותר של יחסי הזוגיות. עיסוי ארוטי הוא לא סתם צורה של יחסי מין. זוהי דרך להסיר מתח מהשרירים, לשחרר את המתח הנפשי ולצלול אל תוך עולם של הנאה מוחלטת. זה עושה טוב לגוף, זה עושה טוב ליחסי המין וזה תורם מאוד לזוגיות.
הרשו לנו להציע לכם כמה נקודות חשובות בדרך לעיסוי ארוטי מהנה:

אווירה, אווירה ואווירה תשמעו, אווירה היא אחד הדברים הקריטיים ביותר בעיסוי ארוטי. ללא אווירה מתאימה מסביב, זה פשוט לא יעבוד. אתם יכולים לעשות את זה בבית או בבית מלון, אבל תמיד חשוב שזה יהיה מקום נקי ומסודר. מקום שנוח לשכב בו ושיש בו ריחות נעימים. נרות ריחניים, יין יוקרתי, אלו הם דברים שבהחלט יכולים לסייע לכם לבנות את האווירה הנכונה.

שמן עיסוי איכותי – עיסוי כמובן דורש שמן עיסוי. אך גברים חסרי ניסיון עשויים לבחור את השמן הלא מתאים. פשוט צריך להבין שלא כל השמנים הם בעלי אותה איכות. כדאי להתייעץ בחנות. ישנם שמנים בעלי ריחות לוואי, ישנם שמנים שאינם נעימים על הגוף. התייעצו בחנות וראו אילו שמנים מומלצים. רצוי להשתמש בשמנים אכילים שיהיה אפשר ללקק ולנשק בלי בעיה.

לקחת את הזמן – עיסוי ארוטי הוא מאוד מעורר מינית, ולכן זה טבעי שהוא יהפוך ליחסים אינטימיים. אבל ממש לא כדאי למהר, כדאי לשלוט ולהתאפק. תנו למפלס התשוקה לעלות, חכו בסבלנות, זה ישתלם לכם בסוף. אם תרצו לראות מה זה עיסוי ארוטי מקצועי, כדאי לכם לנסות לבקר בדירות דיסקרטיות בחיפה.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

חדש!

חיפה: היהלום של החוף הצפוני של ישראל


בין הים התיכון לרכסי הר הכרמל שוכנת העיר הציורית חיפה, מרכז תרבותי ותעשייתי שטס לא פעם מתחת לרדאר בהשוואה ליעדים […]

להמשך קריאה>>

חיפה: היהלום של החוף הצפוני של ישראל
חדש!

חיפה: המרכז התרבותי והדתי של ישראל


העיר חיפה, הממוקמת בחוף הצפוני של ישראל, היא כור היתוך תרבותי עם היסטוריה עשירה ואוכלוסייה מגוונת. חיפה ידועה בהישגיה התעשייתיים […]

להמשך קריאה>>

חיפה: המרכז התרבותי והדתי של ישראל
חדש!

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת


נערות ליווי, הידועות גם בשם בנות לוויה או חצרניות, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. הם מספקים חברה ואינטימיות ללקוחות […]

להמשך קריאה>>

נערות ליווי: מה שאתה צריך לדעת