המקומות שזוגות יכולים להתבודד


נכתב בתאריך: 4 במאי 2023

שתף / שתפי את הסיפור בפייסבוק או בוואטסאפ

לפעמים זוגות רוצים להתבודד, אתם יודעים למה אנחנו מתכוונים. אבל אנחנו לא מתכוונים לחדר המיטות, זה בנאלי מידי. לפעמים זוגות רוצים קצת לגוון ולהתבודד במקומות שהם לא ממש מבודדים, איפה שהוא בתחום האפור בין מקום ציבורי לבין מקום שבו אפשר לחפש פרטיות.

זה קטע מוזר כזה…. בשביל לספק את הצרכים שלנו לפעמים אנחנו מחפשים אחר דירות דיסקרטיות בחיפה, ולפעמים אנחנו דווקא מחפשים את הסיכון. אבל העיקר שזה מביא לחיים שלנו את הריגוש שאנחנו מחפשים. אז היכן אפשר להתבודד?

צאו אל המדבר

המדבר הוא מקום עצמתי ויכול להיות רומנטי מאוד. ולפי דעתנו זהו המקום המושלם עבור זוגות. איננו מדברים רק על הגשמה של פנטזיות תחת השמיים ואל מול הטבע, אלא על כל החוויה של השקט. זה רק יעשה טוב לזוגיות שלכם להיות קצת רחוקים מההמולה, ובהחלט אפשר לעשות זאת בסוף השבוע.

אפשר לעשות זאת בדרכים שונים. הזוגות ההרפתקנים באמת יכולים לצאת לטיול עם לינת שטח. כמובן שחשוב שתגיעו מוכנים עם כל הציוד הנדרש ותוודאו כי אין סכנת שיטפונות. המדבר יכול להיות מקום מסוכן אם לא יודעים כיצד להתכונן ומה לעשות. לא חסרות שמורות טבע מדבריות בהן תוכלו למצוא הרבה פרטיות

אך ברור לנו שזה לא מתאים לכולם. ואמנם יש בזה הרבה רומנטיות, אבל עבור רבים אין רומנטיקה בלי מקלחת טובה. לכן ישנה גם אפשרות אחרת של צימרים במדבר. לא באנו לעשות פרסומת, אבל תוכלו לעשות את המחקר שלכם בעזרת גוגל ולמצוא אפשרויות שונות של מקומות שיכולים להביא לכם חוויה מדברית עם פרטיות ותנאים נוחים, ואפילו הרבה יותר מזה.

חוויה מסעירה בלי להתרחק הרבה

האמת שלא צריך להרחיק בשביל חוויה יוצאת דופן. גם אם אתם גרים בבניין משותף בתל אביב, אתם תמיד יכולים לעלות לגג המשותף ב 12 בלילה. שם בחושך, תחת אור הכוכבים תוכלו בדרך כלל ליהנות מהרבה פרטיות. קחו אתכם שמיכה, ואולי גם בקבוק יין. מכיוון שאתם לא צריכים לנהוג לשם, אין שום בעיה. רק היזהרו לא לעשות יותר מידי רעש בשביל לא למשוך תשומת לב.

התגובות נבדקות לפני הפרסום

מאמרים נוספים

חדש!

פטישים לשעבר: חקירת התשוקות והטאבו האנושיים


פטישים מיניים היו נושא של קסם וטאבו בחברה האנושית במשך מאות שנים. מפטיש הרגליים הידוע לשמצה ועד לפטישים הקיצוניים והלא […]

להמשך קריאה>>

פטישים לשעבר: חקירת התשוקות והטאבו האנושיים
חדש!

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות בתשלום


נערות ליווי, הידועות גם בשם נערות ליווי, היו חלק מההיסטוריה האנושית במשך מאות שנים. עם זאת, המקצוע שלהם תמיד היה […]

להמשך קריאה>>

נערות ליווי: התעשייה השנויה במחלוקת של חברות בתשלום
חדש!

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על המקצוע


נערות ליווי, הידועות גם כנערות ליווי או בנות לוויה בתשלום, היו חלק מהחברה במשך מאות שנים. בעוד שהמקצוע מוצג לעתים […]

להמשך קריאה>>

עולם נערות הליווי: מבט מבפנים על המקצוע